Daken sneller isoleren | 01-september-2026 |




De grote vraag naar renovaties valt samen met een groeiend tekort aan vakmensen. Daarnaast zijn er ook uitdagingen op het vlak van verduurzaming. Unilin Insulation heeft een nieuw constructief dakelement ontwikkeld dat perfect inspeelt op deze marktontwikkeling. Het dakelement Usystem Roof DS Natural – PIR WW biedt tijdwinst én levert topprestaties.
Wil jij dakrenovaties sneller kunnen uitvoeren? Ook op complexe daken? En verlangt het renovatieproject dat er geïsoleerd wordt met duurzame materialen? De ingenieurs van Unilin Insulation hebben daar de perfecte oplossing voor ontwikkeld. Het dakelement Usystem Roof DS Natural – PIR WW helpt bouwprofessionals om de milieu-impact van bouwen en renoveren verder te verlagen. Dit nieuwe, constructieve dakelement ligt helemaal in lijn met de duurzaamheidsstrategie van Unilin Insulation, die zich richt op de volledige levenscyclus van isolatiematerialen: van grondstof en productie tot gebruik en recycling.
Usystem Roof DS Natural – PIR WW
Usystem Roof DS Natural -PIR WW verenigt constructieve eigenschappen met uitstekende thermische prestaties en een lagere milieu-impact. Het prefab dakelement, bestaat voor minstens 75% uit hernieuwbare materialen en combineert 50% PIR-hardschuim met 50% houtwol (WW). Deze combinatie levert een slank, constructief dakelement op waarmee daken in hoog tempo wind- en waterdicht worden gemaakt. Bovendien biedt Usystem Roof DS Natural – PIR WW bouwprofessionals grote ontwerpvrijheid binnen projecten met complexe daken die om maatwerkoplossingen vragen én waarbij duurzaamheid en materiaal gebruik een belangrijke rol spelen.
Koppelbaar dus snel verwerkbaar
Alle Usystem Roof DS-elementen zijn tegenwoordig koppelbaar in de 1.200 mm brede uitvoering. Daarmee kan het tempo verder omhoog. Met een dubbele breedte van 2.400 mm kan je immers nóg sneller en efficiënter werken, en hoef je minder voegen te dichten.
Ruime keuzes voor binnenafwerking
Tot slot zijn er ook volop mogelijkheden voor de binnenafwerking, zodat de eindklant altijd een binnenplaat naar wens krijgt. Wil je klant aan de zichtzijde multiplex, massief hout (schrootjes), OSB of een witgeverfde plaat? Het kan allemaal.
Benieuwd hoe Usystem Roof DS Natural jouw project kan versterken?
Ontdek Usystem Roof DS Natural...
