Nieuws overzicht  

6897

Veel daglicht en toch aangename temperatuur binnenshuis

‘Veel natuurlijk daglicht in huis’, het stond bovenaan het prioriteitenlijstje van de eigenaars van deze nieuwbouwwoning.

Hoofdentree als vluchtroute?

Een entree is niet alleen het aantrekkelijke visitekaartje van het gebouw waar je graag naar binnenloopt.

BENG-eis: hoogwaardig geïsoleerde en luchtdichte deuren

De doelstellingen voor het terugdringen van het energiegebruik zijn ambitieus.

SIPs: Hét nieuwe bouwen

Het Kingspan TEK Bouwsysteem is een ruwbouw casco dat bestaat uit SIP-panelen.

Airtight vult gat in de markt met expanderende minerale wol

Het principe kan niet simpeler: minerale wol, verpakt in een dampremmende PE-folie die vacuüm is getrokken.

Tweede leven voor fundatieblokken De Groot Vroomshoop

Woonstad Rotterdam liet onlangs een portiekflat met 30 woningen slopen.

Blijvend en beschermd genieten van het buitenleven met Solidare

Schommelende temperaturen, zon of regen, wind of geen wind. Met de Solid-Zip systemen van AVZ kunt u blijvend en beschermd genieten van het buitenleven.

Prefab, de oplossing voor snel en efficiënt bouwen

OLBECON is een veelzijdige leverancier van prefab betonnen wand- en vloeroplossingen.

BUVA organiseert op 23 mei a.s. BENG-seminar

BUVA verzorgt regelmatig evenementen om iedereen up-to-date te houden van de laatste ontwikkelingen.

Biobased ‘cookie’-vloer bijna volledig CO2 neutraal

Forbo Flooring is sinds kort lid van het Grote Bedrijven Netwerk van MVO Nederland om zo de totstandkoming van de circulaire economie te versnellen.

Gipsvezelplaten Fermacell toegepast in luxueuze vakantielodges Zandvoort

Genieten van Zandvoort, het strand en autoracen. Dat is wat de bezoekers van het nieuwe luxueuze Qurios Vakantiepark Zandvoort kunnen verwachten.

Elektrische fiets krijgt eigen stopcontact

Daar waar elektrische fietsen enkele jaren terug nog een uitzondering waren, zie je ze nu overal rijden.